مدیریت فراگیر وب‌سایت‌های علمی

وب‌افزار* «مدیریت فراگیر وب‌سایت‌های علمی (Scientific Website Integrated Management - SWIM)»، نرم‌افزاری تحت وب است که به طور اختصاصی برای سازمان‌های علمی و آکادمیک از قبیل دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها، بیمارستان‌های آموزشی ـ درمانی، بخش‌های آموزشی ـ پژوهشی، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی، انجمن‌های علمی، و... طراحی شده است (مشاهده فهرست وب‌سایت‌های علمی که با استفاده از SWIM طراح شده اند).

این وب‌افزار بر خلاف نمونه‌های دیگر «مدیرت محتوای وب‌سایت» ـ که غالباً با دید بازرگانی، تجاری و صنعتی طراحی شده اند، با دید آکادمیک، و بر پایه‌ی نیازهای مراکز علمی و موارد اختصاصی شده برای آنها که از طرف وزارتخانه‌ی بهداشت درمان و آموزش پزشکی، یا وزارتخانه‌ی علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شده است، آماده گشته است (مشاهده ویژگی‌ها و قابلیت‌های SWIM®).

اگر سازمان شما یک موسسه علمی، آموزشی، و یا پژوهشی است، وب‌افزار SWIM® انتخاب اول شما به عنوان نرم‌افزار مدیریت محتوای وب‌سایت است (چرا SWIM® بهترین انتخاب برای برپایی یک وب‌سایت علمی است؟).

همچنین اگر سازمان شما دارای وب‌سایت است، اما وب‌سایت هیچگاه به روز نیست و مطالب آن قدیمی شده است، و تصمیم گرفته‌اید به این رویه خاتمه دهید، باز هم SWIM® راه حلی نرم‌افزاری است که به کمک شما می‌آید و می‌توانید با سیاستگذاری‌های مناسب در سازمان خود و استفاده از SWIM®، وب‌سایتی پویا و همیشه روزامد داشته باشید. 
SWIM® شما را از طرف سوم (فرد خارج از موسسه یا شرکت ثالث) برای به روزرسانی اطلاعات وب‌سایت بی‌نیاز می‌کند و شما خود می‌توانید با صرف وقت مختصر ـ بدون آشنایی با زبان صفحات وب (HTML)، وب‌سایت خود را به روز رسانی کنید (مشاهده تصاویری از کار با برنامه - به زودی).

SWIM® انواع مختلفی دارد که برای موسسه‌های گوناگون اختصاصی شده است تا نیاز های متفاوت آنها را پوشش دهد (مشاهده انواع SWIM و تفاوت‌های آنها با یکدیگر).

SWIM® با استفاده از آخرین فناوری‌های روز برنامه‌نویسی توسعه یافته (مشاهده فناوری‌های مورد استفاده) و به طور پیگیر و مداوم از طرف گروه طراح و برنامه‌نویس آن در حال ارتقا و پیشرفت است (مشاهده یادداشت‌های ارتقا و رفع اشکال).

شما می‌توانید نسخه نمایشی SWIM® را در این نشانی اینترنتی ببینید و به طور آزمایشی با آن کار کنید. 
برای سفارش SWIM® ـ نرم‌افزاری که وب‌سایت شما را علمی و حرفه‌ای می‌کند ـ هم اکنون سفارش خود را ثبت کنید.

 


 * منظور از وب‌افزار (Web application)، نرم‌افزاری است که تحت اینترنت کار می‌کند. وب‌افزارها ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری نسبت به وب‌سایت‌های (Website) قدیمی دارند، در حالی که شاید ظاهر آنها مشابه هم باشد.

 

آخرین به روزرسانی: 22 / 1 / 1388