محصولات

مدیریت مجتمع وب‌سایت‌های علمی

نرم‌افزار تحت وب «مدیریت مجتمع وب‌سایت‌های علمی (Scientific Website Integrated Management - SWIM)»، به طور اختصاصی برای مدیریت محتوای وب‌سایت سازمان‌های علمی و آکادمیک از قبیل دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها، بیمارستان‌های آموزشی ـ درمانی، بخش‌های آموزشی ـ پژوهشی، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی، انجمن‌های علمی، و... طراحی شده است. (فهرست مراکزی که از ®SWIM استفاده می کنند. )
در مورد ®SWIM بیشتر بدانید »

سیستم درمانگاه الکترونیک Thrita eClinic

هر پزشکی که به نحوی دستی بر آتش پژوهش نیز داشته باشد، همیشه متوجه فاصله‌ی میان کلینیک و پژوهش است. اطلاعات ذی‌قیمت بالینی هزاران بیمار معمولاً میان کاغذهای ناخوانای پرونده‌های سنتی بلا استفاده می‌ماند، اما منابع زیادی برای گرداوری داده‌های معدودی بیمار به عنوان طرح پژوهش هزینه می‌شود.
چگونه می‌توان این فاصله را از میان برداشت؟ چگونه می‌توان از داده‌های پزشکی هزاران بیمار مراجعه کننده به کلینیک‌ها در امر پژوهش سود برد؟ «Thrita eClinic» نرم‌افزاری قوی برای ایجاد و بایگانی پرونده‌ی الکترونیک بیماران (Electronic Patient Record, EPR) و استفاده از داده‌های آنها در امر تحقیقات و پژوهش است.
در مورد ®Thrita eClinic بیشتر بدانید »

مرکز تحقیقات الکترونیکی (Eres)

Eres® نرم‌افزار مدیریت مراکز تحقیقاتی است که با توجه به نیازهای یک مرکز تحقیقات پزشکی توسعه یافته است. این نرم‌افزار علاوه بر مدیریت منابع سازمان و تنظیم چرخه‌های کاری، وب‌سایت مرکز تحقیقات شما را به طور خودکار و بدون نیاز به شخص ثالث به روزرسانی می‌کند. نسخه‌ی سبک این نرم‌افزار حاوی بعضی از ماژول‌ها، به طور رایگان در اختیار مراکز تحقیقات پزشکی کشور قرار خواهد گرفت.
در مورد ®Eres بیشتر بدانید »

دبیرخانه آنلاین همایش‌های علمی

®ThritaCong نرم‌افزاری تحت وب است که ثبت‌نام، ارسال مقاله، داوری مقالات، انتشار کتابچه‌ی خلاصه مقالات در اینترنت و حتا تهیه‌ی کتابچه‌ی خلاصه مقالات برای چاپخانه را به صورت الکترونیک و کاملاً بدون کاغذ انجام می‌دهد. ®ThritaCong در واقع هم وب‌سایت و هم دبیرخانه‌ی آنلاین کنگره‌ی شما با امکانات مدیریتی فراوان است که نیروی انسانی مورد نیاز برای برگزاری بزرگترین کنگره‌ها را به یک تا چند نفر تقلیل می‌دهد.
در مورد ®ThritaCong بیشتر بدانید »

سیستم ثبت و پیگیری پروپوزال‌های پژوهشی

یکی از اجزای نسخه‌ی سبک Eres® «سیستم ثبت و پیگیری پروپوزال‌های پژوهشی» است. این ماژول فرایند ثبت تا پذیرش یک پروژه‌ی تحقیقاتی را (از ثبت پروپوزال گرفته تا ارسال، بررسی، داوری، و جلسه‌ی پژوهشی) چه برای ارسال کننده و چه برای دریافت کننده‌ی پروپوزال آسان خواهد کرد. کاربران همیشه و در هر کجا که به شبکه‌ی اینترنت دسترسی داشته باشند از آخرین وضعیت پروپوزال خود با خبر می‌شوند، و می‌توانند نسبت به ثبت، ارسال، مدیریت و داوری پروپوزال‌ها اقدام لازم را انجام داد.
در مورد «سیستم ثبت و پیگیری پروپوزال‌های پژوهشی» بیشتر بدانید »

بانک اطلاعات داروهای ژنریک ایران

«بانک اطلاعات داروهای ژنریک ایران» روزامدترین بانک اطلاعاتی آنلاین داروهای ژنریک ایران است. مولف این اثر دکتر رامین خدام و پیاده سازی وب‌سایت کاری از شرکت تریته است. لوح فشرده حاوی نسخه‌ی بانک اطلاعاتی برای کامپیوترهای رومیزی، نیز همراه با کتاب داروهای ژنریک ایران در بازار موجود می‌باشد. نسخه 2.0.0 نرم‌افزار «راهنمای جیبی کاربرد داروهای ژنریک ایران» همراه با تجدید نظر پنجم کتاب و بر طرف شدن اشکالات ناشی از قفل سخت افزاری (فقط همراه با کتاب)، منتشر شده است. در نسخه‌ی جدید، قفل سخت افزاری حذف و به جای آن از روش Online Registration و دریافت کد فعال‌سازی استفاده شده است.
بانک اطلاعات داروهای ژنریک ایران »

Uropractice

Uropractice وب‌سایت تخصصی اشتراک گذاری علوم و تجربیات ارزشمند پزشکی در زمینه اورولوژی است که با حمایت مرکز اورولوژی و پیوند کلیه‌ی ایران و توسط شرکت تریته طراحی و پیاده سازی شده است. مطالب این وب‌سایت به سه شکل ویدیو(Flash Video)، تصاویر آموزشی (Image Study) و معرفی بیمار (Case Presentation) در دسترس بینندگان قرار می‌گیرد. همچنین پزشکان فعال در زمینه‌ی اورولوژی می‌توانند پس از ثبت نام در سایت مطالب خود را با دیگر پزشکان به اشتراک گذارند. البته مطالب پس از تایید مدیر سایت به نمایش در می‌آیند.
www.uropractice.com »

 
آخرین به روزرسانی: 23 / 7 / 1388