بارگیری...
بارگیری...


Proposal Submission

یکی از اجزای نسخه‌ی سبک Eres® «سیستم ثبت و پیگیری پروپوزال‌های پژوهشی» است. این ماژول فرایند ثبت تا پذیرش یک پروپوزال تحقیقاتی را (از ثبت پروپوزال گرفته تا ارسال، بررسی، داوری، و جلسه‌ی پژوهشی) چه برای ارسال کننده و چه برای دریافت کننده‌ی پروپوزال آسان خواهد کرد.

کاربران همیشه و در هر کجا که به شبکه‌ی اینترنت دسترسی داشته باشند از آخرین وضعیت پروپوزال خود با خبر می‌شوند، و می‌توانند نسبت به ثبت، ارسال، مدیریت و داوری پروپوزال‌ها اقدام لازم را انجام داد.

برای استفاده رایگان از این نرم‌افزار، با تریته تماس بگیرید.

نسخه نمایشی »
 
 

uropractice

Uropractice وب‌سایت تخصصی اشتراک گذاری علوم و تجربیات ارزشمند پزشکی در زمینه اورولوژی است که با حمایت مرکز اورولوژی و پیوند کلیه‌ی ایران و توسط شرکت تریته طراحی و پیاده سازی شده است.

مطالب این وب‌سایت به سه شکل ویدیو(Flash Video)، تصاویر آموزشی (Image Study) و معرفی بیمار (Case Presentation) در دسترس بینندگان قرار می‌گیرد. همچنین پزشکان فعال در زمینه‌ی اورولوژی می‌توانند پس از ثبت نام در سایت مطالب خود را با دیگر پزشکان به اشتراک گذارند. البته مطالب پس از تایید مدیر سایت به نمایش در می‌آیند.

khoddamDrugs

«بانک اطلاعات داروهای ژنریک ایران» روزامدترین بانک اطلاعاتی آنلاین داروهای ژنریک ایران است. مولف این اثر دکتر رامین خدام و پیاده سازی وب‌سایت کاری از شرکت تریته است. لوح فشرده حاوی نسخه‌ی بانک اطلاعاتی برای کامپیوترهای رومیزی، نیز همراه با کتاب داروهای ژنریک ایران در بازار موجود می‌باشد. نسخه 2.0.0 نرم‌افزار «راهنمای جیبی کاربرد داروهای ژنریک ایران» همراه با تجدید نظر پنجم کتاب و بر طرف شدن اشکالات ناشی از قفل سخت افزاری (فقط همراه با کتاب)، منتشر شده است. در نسخه‌ی جدید، قفل سخت افزاری حذف و به جای آن از روش Online Registration و دریافت کد فعال‌سازی استفاده شده است.

آخرین به روزرسانی: 12 / 5 / 1390