در باره ما

تریته* شرکتی نرم‌افزاری است که به منظور توسعه‌ی خدمات سلامت الکترونیک و پزشکی الکترونیک (e-Health services) و با شناخت نواقص این حیطه، در سال 1385 تاسیس شد. تریته منحصرا در زمینه‌ی سامانه‌های مرتبط با سلامت و با توجه ویژه به نرم‌افزارهای مورد نیاز در تحقیقات پزشکی فعالیت می‌کند.

ما در تریته بر این باوریم که استفاده از فناوری‌های نوین الکترونیک می‌تواند در تسریع و تسهیل پژوهش‌های پزشکی، ارتباط متقابل کلینیک ـ پژوهش، و کاهش هزینه‌های پژوهشی ـ اداری نقش مهمی را ایفا نماید. نرم‌افزارها و خدمات الکترونیک تریته با همین هدف طراحی می‌شوند.

تریته متوجه است که مشغله‌ی اصلی مشتریانش، پژوهش، درمان، و آموزش پزشکی است و امکانات نرم‌افزاری باید تسهیل کننده‌ی این امور باشند، نه مشکلی در کنار آنها.

تحلیلگران و برنامه‌نویسان تریته، خود، پزشک هستند و نرم‌افزارهای مورد نیاز مشتری را به طور کامل با دید پزشکی طراحی می‌کنند. مشتری برای سفارش نرم‌افزار مورد نیاز خود، لازم نیست اصطلاحات اولیه‌ی پزشکی را برای تریته توضیح دهید.

بسیاری از قطب‌های پژوهشی، مراکز تحقیقاتی پزشکی، و دپارتمان‌های آموزشی ـ درمانی از محصولات و خدمات الکترونیک تریته استفاده می‌کنند که موجب افتخار ماست.

* تریته نخست طبیب خردمند بود که بیماری و مرگ را به بند در کشید و اول مرتبه با تیغ و آتش، ناخوشی را از تن انسان به در آورد.

ـ اوستا

آخرین به روزرسانی: 24 / 7 / 1388